O MNIE

Nazywam się Maria Skrzypek. Jestem coachem kariery, a to moja historia.

Przez wielu lat pracowałam w zawodzie, który był dla mnie praktycznym wyborem, a nie pasją. Zarabiałam niemałe pieniądze, ale byłam nieszczęśliwa. Nie lubiłam osoby, którą się stawałam żeby być lepszym pracownikiem. Czułam się uwięziona we własnym życiu. Budziłam się rozczarowana i szłam spać rozczarowana. Każdego ranka żołądek skręcał mi się z nerwów. W końcu postanowiłam posłuchać mojej intuicji i ruszyłam za tym co daje mi radość – psychologią. Teraz mój rozwój jest zgodny z moimi wartościami i silnymi stronami, a równocześnie czyni mnie coraz lepszą specjalistką.

Pomyśl tylko. Większość z nas spędza w pracy 8h dziennie, to całkiem duża część Twojego życia. Przekonałam się na własnej skórze, że żadna ilość zarobionych pieniędzy nie może wynagrodzić tego czasu. Jeśli nie czujesz się dobrze robiąc to co robisz i nie wykorzystujesz swoich mocnych stron, to nie jesteś ani tak szczęśliwa, ani tak produktywna jak byś mogła być. Robisz niedźwiedzią przysługę nie tylko sobie, ale i swojemu pracodawcy.

Jako coach pomagam kobietom zbudować karierę, skrojoną na miarę. Karierę, która przynosi nie tylko pieniądze, ale też satysfakcję. Karierę, która kształtuje Ciebie jako człowieka i która jest zgodna z Twoimi wartościami. Tak by czas spędzony w pracy nie był czasem straconym.