Co u mnie słychać i nad czym pracuję

Uuuuf, dawno nic nie pisałam, prawda? 😃 Ale obiecuję, że to nie dlatego, że wylegiwałam się na Malediwach (w sumie to nawet nie jestem pewna gdzie Malediwy się znajdują). Jak na kogoś kto postanowił przez rok nie pracować, zaskakująco dużo pracuję. Jak na ironię akurat kiedy postanowiłam odpocząć od pracy, praca stała się dla mnie najlepszą rozrywką.

Nad czym więc tak intensywnie pracuję od dwóch miesięcy?

Moje nowe biuro

Zaczęło się niewinnie. Uznałam, że przydałoby mi się stojące biurko, bo praca na kanapie, jakkolwiek przyjemna, nie jest najlepsza dla mojego kręgosłupa. I tak urządziłam sobie biuro. „Biuro” to oczywiście duże słowo jak na to, że składa się tylko z mojego małego biureczka i tablicy magnetycznej. Moje „biuro” znajduje się w luksusowej lokalizacji, czyli naszej niedużej wnęce okiennej, którą współdzielę z drapakiem moich dwóch kotek. Fachowo to się nazywa co-working, jest modne i nie dam sobie wmówić, że nie mam biura!

W tak zwanym międzyczasie na całego ruszyły moje przygotowania do wyjazdu na Woodstock. Co? Nie pisałam o tym? Jadę na prawie tydzień do Kostrzyna nad Odrą. Poza popijaniem zimnego piwka i siedzeniem na trawie poprowadzę dwa warsztaty:

  • „Czego jeszcze o sobie nie wiesz?” w środę o 11:00 (dla tych, którzy chcą zobaczyć siebie z innej perspektywy)
  • „Hackowanie kobiecych fochów” w sobotę o 11:00 (nie tylko dla panów, jak mówić i słuchać by się dogadać)

Oba warsztaty znajdziesz w harmonogramie Akademii Sztuk Przepięknych. Fizycznie znajdziesz mnie przy namiocie Hackerspace Woodstock. Będę też udzielać darmowych konsultacji coachingowych, więc warto do mnie podejść i zagadać. 😃

I jakby tego wszystkiego było mało szykuję też darmowy webinar dla dziewczyn, które marzą o karierze w IT, ale się boją. Opowiem skąd ten strach się bierze i jak można sobie z nim radzić, tak by przestał hamować działanie. Termin gdzieś w drugiej połowie sierpnia, ale już teraz możesz zostawić mi swój e-mail poniżej by dostać informację o konkretnej dacie i możliwości zapisu. Jeśli też znasz kogoś komu taka wiedza by się przydała przekaż tej osobie by zostawiła swój e-mail.

Tymczasem wracam do pracy. Do zobaczenia lub przeczytania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *